Mandarijn, chocoladetruffel, drop en koekkruiden komen samen in deze 100% Arabica melange. Een zéér aparte must voor de Lungo, Espresso of Cappuccino drinker.
De espresso Café del Mundo is een krachtige espressomelange met een uitgesproken karakter en een geweldige body. Zeer geschikt voor espresso en cappuccino.
Café Diego is een blend van 100% Arabica uit Mexico, Costa Rica en Panama. Mild en toegankelijk, met een notige, volle en zoete smaak, plus nuances van hazelnoot, karamel en cacao. Geschikt voor alle koffievarianten.
Café Diego is een blend van 100% Arabica uit Mexico, Costa Rica en Panama. Mild en toegankelijk, met een notige, volle en zoete smaak en nuances van hazelnoot, karamel en cacao.
100% Arabica Single Origin uit de Dominicaanse Republiek. Notig en zoet van smaak met tonen van cacao, amandel en karamel. Geoogst in Barahona, waar ideale weersomstandigheden zorgen voor meerdere oogsten per jaar.
Dankzij de combinatie van vulkanische bodem, hoge ligging en deskundige verwerking biedt deze Guatemala Antigua‑variant een koffie met elegante fruitigheid, subtiele kruidigheid en een zijdezachte body.
Koffie van het huis blend is een volle, rijke koffie-melange van Arabica en Robusta bonen met een frisse, fruitige maar ook kruidige smaak met verrassende smaaknuances zoals gember en bramen.